gabaryty270923

Ponownie mieszkańcy gminy Łańcut nie zalegający z opłatami za śmieci będą mogli oddać odpady wielkogabarytowe i elektrośmieci. Tym razem punkty zbiórki będą na terenie Cierpisza, Handzlówki, Rogóżna oraz Soniny. Przypomnijmy, że w kwietniu br. zbiórka prowadzona była w Wysokiej, Głuchowie, Kosinie, Kraczkowej i Albigowej.

Harmonogram:

28.10.23 (sobota) - Cierpisz (plac byłego kółka rolniczego) oraz Rogóżno (parking obok hali sportowej)

25.11.23 (sobota) - Handzlówka (była spółdzielnia ogrodnicza) oraz Sonina (plac przy stadionie)

Zbiórka odbędzie się w godzinach 8:00-14:00.

 

ZBIERAMY: meble, dywany, wykładziny, akumulatory, wózki, zabawki itp., kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny.

NIE ZBIERAMY: gruzu, styropianu, oszklonych okien i drzwi, ceramiki sanitarnej, papy, świetlówek, eternitu, zużytych opon, części po samochodach, beczek/pojemników po olejach i smarach, niekompletnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Szczegółowych informacji na temat planowanej zbiórki udziela Referat Nieruchomości, Rolnictwa i Środowiska Urzędu Gminy Łańcut tel. 17 225 65 46.

 

Dodatkowo 21 października w godzinach 8:00-14:00 na placu przy Spółdzielni Rolniczej w Głuchowie odbędzie się zbiórka opon do średnicy 70 cm.

opony270923