ZAWIADOMIENIE
Na podstawie art. 36 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
(Dz.U. z 2018 r., poz. 994 z późn. zm.) oraz Statutu Sołectwa
Z W O Ł U J Ę
Z E B R A N I E W I E J S K I E
we wsi WYSOKA
które odbędzie się w OŚRODKU KULTURY
dnia 14 PAŹDZIERNIKA 2018 r. (NIEDZIELA)o godz. 840
PORZĄDEK ZEBRANIA
- Otwarcie zebrania.
- Sprawozdanie Wójta Gminy Łańcut z realizacji inwestycji w sołectwie.
- Propozycje inwestycyjne sołectwa do budżetu Gminy na rok 2019.
- Spotkanie z kandydatami na Wójta Gminy Łańcut oraz do Rady Gminy Łańcut, Rady Powiatu Łańcuckiego
i Sejmiku Województwa Podkarpackiego. - Wolne wnioski i zapytania.
- Zamknięcie zebrania.
Ze względu na ważność omawianych spraw prosi się mieszkańców wsi o liczny udział w zebraniu wiejskim.
SOŁTYS WSI
WYSOKA
UG Łańcut

