ZAWIADOMIENIE
Na podstawie art. 36 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
(Dz.U. z 2018 r., poz. 994) oraz Statutu Sołectwa
ZWOŁUJĘ
ZEBRANIE WIEJSKIE we wsi WYSOKA
które odbędzie się w DOMU KULTURY
dnia 15 LIPCA 2018 r.
(NIEDZIELA) o godz. 8:40
PORZĄDEK ZEBRANIA:
1. Otwarcie zebrania.
2. Informacja w sprawie prac geodezyjnych i trybu postępowania związanego z modernizacją ewidencji gruntów i budynków na terenie Wysokiej - zadanie realizowane przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zasad usytuowania punktów sprzedaży i ustalenia limitów zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Łańcut.
4. Informacja o inwestycjach w sołectwie w roku 2018.
5. Wolne wnioski.
6. Zamknięcie zebrania
Ze względu na ważność omawianych spraw prosi się mieszkańców wsi o liczny udział w zebraniu wiejskim
SOŁTYS WSI WYSOKA

