Informacja dla mieszkańców Gminy Łańcut
Wójt Gminy Łańcut informuje, że od 15 lipca br. poczta wytworzona w Urzędzie Gminy Łańcut dostarczana jest przez pracowników Urzędu posiadających odpowiednie upoważnienie, które na żądanie mieszkańca są zobligowani okazać.
Osoby upoważnione do dostarczania dokumentów:
- Ewelina Tejchma
- Tomasz Maziarz
UG Łańcut

