ZAWIADOMIENIE           

Na podstawie art. 36 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
(Dz.U. z 2018 r., poz. 994 z późn. zm.) oraz  Statutu Sołectwa

Z W O Ł U J Ę

Z E B R A N I E   W I E J S K I E

 

we wsi WYSOKA

które odbędzie się w  OŚRODKU  KULTURY
dnia 14  PAŹDZIERNIKA  2018 r. (NIEDZIELA)o godz. 840

 

PORZĄDEK  ZEBRANIA

  1. Otwarcie zebrania.
  2. Sprawozdanie Wójta Gminy Łańcut z realizacji inwestycji w sołectwie.
  3. Propozycje inwestycyjne sołectwa do budżetu Gminy na rok 2019.
  4. Spotkanie z kandydatami na Wójta Gminy Łańcut oraz do Rady Gminy Łańcut, Rady Powiatu Łańcuckiego
    i Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
  5. Wolne wnioski i zapytania.
  6. Zamknięcie zebrania.

  

Ze względu na ważność omawianych spraw prosi się mieszkańców wsi o liczny udział w zebraniu wiejskim.

 

SOŁTYS WSI
WYSOKA

UG Łańcut