W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00, w 74 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie Gminy Łańcut zostaną uruchomione syreny alarmowe. Syreny emitować będą dźwięk ciągły trwający 1 minutę. Zachęcamy do wspólnego uczczenia pamięci bohaterów.

UG Łańcut