ZAWIADOMIENIE

Na podstawie art. 36 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
(Dz.U. z 2018 r., poz. 994) oraz Statutu Sołectwa

 

ZWOŁUJĘ

ZEBRANIE WIEJSKIE we wsi WYSOKA

które odbędzie się w DOMU KULTURY

dnia 15 LIPCA 2018 r.

(NIEDZIELA) o godz. 8:40

PORZĄDEK ZEBRANIA:

1. Otwarcie zebrania.

2. Informacja w sprawie prac geodezyjnych i trybu postępowania związanego z modernizacją ewidencji gruntów i budynków na terenie Wysokiej - zadanie realizowane przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie.

3. Podjęcie uchwały w sprawie zasad usytuowania punktów sprzedaży i ustalenia limitów zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Łańcut.

4. Informacja o inwestycjach w sołectwie w roku 2018.

5. Wolne wnioski.

6. Zamknięcie zebrania

Ze względu na ważność omawianych spraw prosi się mieszkańców wsi o liczny udział w zebraniu wiejskim

SOŁTYS WSI WYSOKA

UG Łańcut